DRZWI TARSOWE PODNOŚNO – PRZESUWNE
DRZWI TARASOWE UCHYLNO – PRZESUWNE

DRZWI TARASOWE WROCŁAW I OKOLICE

01 PODNOŚNO – PRZESUWNE (HS)

Drzwi podnoszono-przesuwne stanowią jedno z najlepszych rozwiązań tarasowych dostępnych na rynku. Łączą w sobie możliwość stosowania bardzo dużych przeszkleń z najwyższym komfortem użytkowania.

Wyjątkowa konstrukcja pozwala na wykonanie zabudowy okiennej sięgającej prawie 20 metrów szerokości. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne umożliwiają łatwą, lekką i komfortową obsługę skrzydeł o wadze nawet do 400kg. Dostępne we wszystkich oferowanych grubościach profili (od 68 mm do 92 mm), zarówno w wersjach drewnianych jak i drewniano-aluminiowych. Nasze systemy opieramy na rozwiązaniach renomowanego producenta – Siegenia.

drew-1-det
drzwi HS
PSK160_Komfort

02 UCHYLNO-PRZESUWNE (PSK)

TRADYCYJNE OKNO Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZESUWANIA SKRZYDŁA (SYSTEM PSK)

Systemy uchylno-przesuwne łączą w sobie cechy tradycyjnego okna, czyli wygląd i możliwość uchylenia, z praktyczną funkcją przesuwania skrzydła.

Wszystkie produkowane przez nas drzwi oraz okna uchylno-przesuwne standardowo wyposażone są w system automatycznego uchyłu oraz dodatkowe sprężyny w wózku wspomagające domykanie. Sprawia to, że nawet najcięższe skrzydło zamyka się i otwiera bez konieczności używania siły.

NAPĘD AUTOMATYCZNY

DRIVE axxent HSA to w pełni zautomatyzowany napęd dla osób, które cenią sobie najwyższy komfort użytkowania. Wystarczy tylko nacisnąć przycisk aby przesunąć drzwi nawet o wadze 400 kg. Za sprawne ryglowanie i odryglowywanie skrzydeł odpowiada ukryty napęd podnoszący, który w połączeniu ze stalowym panelem zewnętrznym zapewnia produktowi niezwykle atrakcyjny wygląd. Dzięki aplikacji Si Comfort App możesz w każdej chwili jednym dotknięciem otworzyć balkon na dowolna szerokość za pomocą swojego smartphone’a. Cały system jest oczywiście wyposażony w zabezpieczenie przed przystrzaśnięciem zgodnie z najnowszymi standardami UE.

Darmowa wycena