promocja na okna drewniane2

Szczegóły promocji dostępne u doradców handlowych w naszym salonie

Okna drewniane Wrocław i okolice

Poszukujesz odpowiednich okien drewnianych dla swojego domu, mieszkania, biura? Doskonale trafiłeś – jednym z czołowych punktów naszej oferty są właśnie okna drewniane. Wrocław i okolice to obszar na, którym nasza firma działa już od wielu lat i dzięki temu świetnie znamy potrzeby naszych klientów. W naszym salonie znajdziesz szeroki wybór modeli okiennych, z których na pewno wybierzesz te właściwe, wymarzone, jedyne. Proponujemy piękne okna drewniane z linii:

  • Premium,
  • Extrem,
  • Thermo,
  • Satndard.

Zapewniamy różnorodność wykończeń, okuć i kolorystyki.

Okna dla siebie znajdą w naszym salonie miłośnicy klasyki – bo w ramy tej estetyki oczywiście najlepiej wpisują się okna drewniane. Wrocław jest jednak miastem, który w swej architekturze łączy zarówno klasykę jak i nowoczesność tworząc niepowtarzalny urok jednego z najpiękniejszych miast Polski. Każdemu kto chce postawić na nowoczesność i eko okna drewniane gwarantujemy, że z naszego salonu nie wyjdzie z pustymi rękami. W zależności od preferencji Klienta nasi doradcy pomogą na przykład wybrać jeden z kilku kształtów ram. Począwszy od klasycznego i delikatnego wykończenia Softline, poprzez eleganckie i ozdobne Retro, aż po prosty i nowoczesny Modern z minimalnym zaokrągleniem okapnika. Kolor również nie stanowi najmniejszego problemu – na pewno zadowolimy najbardziej wyszukane gusta dzięki szerokiej palecie RAL i NCS do stosowania na wszystkich rodzajach drewna i klasycznej ofercie dębu, sosny i meranti.

Okna drewniane to najlepszy wybór na lata. Niezawodne, trwałe i ekologiczne, nadadzą niepowtarzalny styl każdemu budynkowi. Wysoka jakość i solidność wykonania, energooszczędność, niepowtarzalny wygląd, to tylko niektóre cechy, które potwierdzają ich wyjątkowość.

Darmowa wycena